20miné celosvětová křížová výprava Ježíš lidstvu – Za obrácení hříšníků

Vážení bojovníci křížové výpravy,

Pokoj Vám!

Všichni jste zváni k účasti na 20minutové celosvětové křížové výpravě Ježíš lidstvu Za obrácení hříšníků s živým překladem 17. června 2023 ve 15:00 hodin (Středoevropského času)

Registrační odkaz. https://bit.ly/JTMGlobal17June2023

V případě, že se nemůžete připojit k webináři pomocí výše uvedeného odkazu, otevřete prosím aplikaci Zoom na svém mobilním zařízení a zadejte ID webináře schůzky 848 8460 1728, abyste se mohli zaregistrovat a připojit se.

Tato 20minutová modlitba křížových výprav bude v angličtině. Živý překlad bude k dispozici v:

Španělštině, portugalštině, němčině, francouzštině, ukrajinštině, korejštině, vietnamštině, indonéštině, polštině, chorvatštině a holandštině. Modlitební programy budou sdíleny během modliteb, takže se k nám můžete připojit čtením připraveného materiálu.

Budeme se modlit vybrané modlitby za obrácení všech hříšníků, včetně našich blízkých a přátel, kteří se obrátili zády k Pánu.

…Řekni mým dětem, že jejich modlitby a půsty vytvořily hodně štěstí v Otcově něžném srdci. Hojnost milostí nyní proudí na tyto drahé, svaté duše, takže jsou od tohoto dne vybaveny darem přimlouvat se za ztracené duše. Váš Ježíš.” Pátek, 12. srpna 2011 v 23:45

https://www.knihapravdy.cz/mym-nasledovnikum-byl-nyni-dan-dar-primluvy/

Spojme svá srdce v jednu Ježíšovu lidskou celosvětovou rodinu spolu s Pannou Marií, naší Matkou Spásy, a obětujme své modlitby a posty za obrácení všech hříšníků.

Ježíši, důvěřujeme Ti!

JTM Global