20MINUT Globální křížová výprava 11.3.2022

Milý prosebníci,

Boží pokoj vám!

Jste zváni k účasti na globální 20minutové modlitbě Ježíši lidstvu s tématem Nabídnout Ježíši dar utrpení. V sobotu 11. března 2023 ve 14 hodin

Link pro připojení: https://bit.ly/JTMGlobal11March2023

V případě, že se nemůžete připojit k webináři pomocí výše uvedeného odkazu, otevřete prosím aplikaci Zoom na svém mobilním zařízení a zadejte ID webináře schůzky 869 4285 4775, abyste se mohli připojit.

Poselství Úterý, 23. srpna 2011 v 23:45

Teď chci poprosit mé následovníky, aby každý den přinášeli oběť blízkou utrpení a tím Mi pomohli zachránit duše, které zemřou během Varování a v okamžiku smrti se budou nacházet ve smrtelném hříchu. Prosím, požádejte Mě o tento dar. Také chci poprosit ty, kdo jsou pokorní v srdci, aby přinášeli jednu osobní oběť k mé slávě.

Váš milující Ježíš Kristus

Vykupitel lidstva

Toto globální 20minutové modlitební setkání bude v angličtině.

Živý překlad bude k dispozici v: němčině, španělštině, ukrajinštině, francouzštině, portugalštině, korejštině, polštině, slovenštině, indonéštině, rumunštině a holandštině.

Modlitební programy v dalších jazycích budou sdíleny během semináře, takže se k nám můžete přidat v modlitbě čtením připraveného materiálu.

Prosím sdílejte a pozvěte všechny, které znáte, aby se připojili k této 20minutové modlitbě za globální křížovou výpravu, abychom všichni získali Ježíšovo milosrdenství prostřednictvím Boží milosti a mohli pomoci Ježíši zachraňovat duše v této misi spásy.

Ježíši, důvěřujeme Ti!

JTM Global