Celosvětová JTM Hodina modlitby za rodiny na svátek Svaté rodiny, 30. prosince 2022

Ave Maria!

Zveme vás na celosvětovou křížovou výpravu Ježíš lidstvu

Hodina modlitby za rodiny na svátek Svaté rodiny, 30. prosince 2022, pátek ve 21:00 SEČ

Přihlašujte se zde: https://bit.ly/JTMEurope30December2022

Tato zvláštní modlitební hodina se zaměří na potřebu zachovat rodinu, základní jednotku v naší společnosti. Když jsou zničeny rodiny, společnost se zhroutí. To je ten pravý důvod, proč je Satan v této době odhodlán zničit rodiny.

20. prosince 2014 naše požehnaná Matka vysvětluje:

Dar lásky je na Vánoce mocnější v duších všech Božích dětí a právě v tomto čase si musíte uvědomit, že láska začíná v rodině. Můj Syn byl narozen v rodině, a to z dobrého důvodu. Bůh se sám projevil – ne jako jedinec poslaný na misi bez nikoho ve své blízkosti – ale ve svaté rodině.

Boží lásku v celé její slávě lze vidět v rodině, prospívající v lásce..”

Boží láska spojuje rodiny. Když se v rodině daří Lásce, je přítomna jednota a mír. Zlo nemůže přežít. Potom bude společenství a společnost mírumilovná a jednotná.

Modleme se jako jedna celosvětová rodina Ježíš lidstvu Svatý růženec, speciální modlitby křížové výpravy a korunku Božího milosrdenství za mír, jednotu a harmonii v našich rodinách.

Připravte si, prosím, seznam jmen rodinných příslušníků, vašich příbuzných, přátel a jejich rodin, kteří potřebují vaše modlitby, a obětujte je Ježíši během této zvláštní modlitební hodiny křížových výprav.

Ježíši, důvěřujeme Ti!