Celosvětové růžencové tažení Ježíš lidstvu 12. 8. 2023

Výzva ke sjednocení v modlitbě

Mír s tebou!

Všichni jste zváni k účasti na celosvětové křížové výpravě Ježíše lidstvu za růžence.

Pokud nejste registrováni, zaregistrujte se zde: : https://bit.ly/JTM-Global-Rosary

V případě, že se nemůžete připojit k webináři pomocí výše uvedeného odkazu, otevřete si na svém mobilním zařízení aplikaci Zoom a připojte se na schůzku

Webinar ID 869 6043 5714

V poslušnosti pokynu Matky Spásy v Knize Pravdy se budeme modlit 4 tajemství svatého růžence. Celosvětově se sjednotíme na 6 modlitebních setkání z různých kontinentů, kdy se budeme modlit růženec v různých časových pásmech.

Naše Matka spásy v Knize pravdy zdůraznila důležitost modlitby svatého růžence v následujícím poselství přijatém 20. června 2012: Mohu vám, spolu s mým Synem, dát milosti a ochranný kruh, který žádný padlý anděl nemůže přestoupit. Satan nemůže uškodit těm, nebo napadnout ty, kteří se každý den modlí můj svatý růženec. Když se pomodlíte tři, nebo více růženců, můžete rozšířit tuto ochranu na jiné. Kdyby jen sto lidí to mohlo udělat, mohli by zachránit svůj národ od nákazy, šířené Zlým. Děti, musíte se scházet a modlit se, abyste ochránili sami sebe.”

Ve zprávě z 8. prosince 2014 také říká:

„…Pod mou ochranou vám bude dána úleva od útoků, kterým budou vystaveni všichni křesťané, kteří se budou snažit zůstat věrni mému Synu ve zkouškách, které leží před vámi. Můj Syn mi udělil moc rozdrtit hlavu hada, aby vás mohl přivést blíže k sobě. Přijměte moji ochranu a já odpovím všem, kdo mě budou prosit o pomoc…”

Spojme svá srdce po celém světě jako jedna celosvětová rodina Ježíš lidstvu, spolu s Matkou spásy, v tomto boji za záchranu duší. Nabídněme všechny své modlitby s prosbou o její přímluvu a ochranu všech Božích dětí v každém národě proti zlu.

Prosíme přijďte a pomozte nám sjednotit se v modlitbě.

Ježíši, věříme v Tebe!

Kristova Armáda zbytku zvítězí!

JTM Global

12. srpna– Australie – Nový Zéland 11:00 hodin

12. Srpna Asie 15:00 hodin

12. srpna – Británie & Irsko – Afrika 18:30 hodin

12. Srpna – Evropa 21:00 hodin

13. Srpna – Centrální & Jižní Amerika, Mexiko & Kostarika,

Venezuela & Chile, Argentina & Brazílie 0:30 hodin

13. Srpna – Francouzská Kanada 03:00 hodin