Cenzúra médií

Cenzúra médií

Poselství o cenzůře médií, podle kterého bude pravda před lidstvem skryta prostřednictvím diktatury, kterou zažijeme během Velkého soužení.

***

Výňatek z poselství o cenzůře

Cenzura médií
Médiím musím říct toto: Vaše arogance, kterou dnes jako sdělovací prostředky ukazujete světu, se změní v beznaděj, až vaše slova nebude nikdo poslouchat. Také vy si brzy uvědomíte důležitost modlitby, až se lidstvo odvrátí od Pravdy. Vaše slovo může ještě dnes oznamovat důležitou a nezávislou pravdu. Ale tento dar vám bude nyní odebrán. Místo toho pravda bude lidstvu skryta diktátorskými režimy, jichž se stanete svědky během Velkého soužení. Tehdy bude vaše slovo odmítáno, právě tak, jako je dnes odmítáno moje.
Tajný kanál pro komunikaci
Nikdo vám nebude naslouchat, protože jediné slovo oznámené lidstvu, které bude mít nějaký dopad, bude světu vedeno tajným kanálem pomocí technologie. Naleznete se na poušti a skončíte tím, že se budete pokoušet sdělovat informace nevěřícímu světu, stejně jako to budu dělat Já v čase, kdy vašemu slovu už nebude nasloucháno.
Dejte si pozor na diktátory
Nemějte strach, bez ohledu na cestu, jakou jdete k Bohu, jen Mi teď naslouchejte. Bojujte s těmi, kdo vám vnucují diktaturu slova, neboť ti jsou od Satana. Nikdy se jimi nedejte zmást, bez ohledu na to, kolik by vás platili za rozšiřování lží. Budou čelit věčnému zatracení, jestli nebudou litovat. Avšak čas není na jejich straně. Bojujte za svobodu oznamovat nespravedlnosti, kterých jste byli svědky. Nezáleží na tom, jestli ve Mne věříte, protože tato proroctví se budou naplňovat a pak si uvědomíte pravdu mého učení.

(Poselství z 1. ledna 2021 o 2:00 – JAKMILE BUDE SVOBODA SLOVA ZRUŠENA, PRAVDA BUDE TAJENA)

***

Má vroucně milovaná dcero,
nyní se naplňují proroctví, ve kterých svoboda národů, dovolující jim mluvit bez omezení, končí.
V mém poselství ze dne 1. ledna 2011, jsem vám řekl, že hlas lidu prostřednictvím médií bude lidstvu tajen a odebrán.
Až svobodný hlas médií bude umlčen, pak budete vědět, že žijete v diktatuře.
Mnohé změny budou národům vnuceny prostřednictvím kontroly médií. Jakmile bude svoboda slova zrušena, Pravda bude utajena. Potom národy, jeden za druhým, budou krmeny lžemi, diktovanými pohany.
Kniha Pravdy je dána světu, aby lidé pocítili Boží lásku, byli vedeni k Pravdě a našli tak svobodu.

(Poselství z 30. listopadu 2012 15:55:00 – JAKMILE BUDE SVOBODA SLOVA ZRUŠENA, PRAVDA BUDE TAJENA)

***

Následující zprávy ze zpravodajských portálů ukazují, že k cenzuře už dochází a její dosah se bude časem jen rozšiřovat, když diktatura ovládne celý svět a odstraní nepříjemné nepohodlné názory.

USA: YouTube odstraňuje kanál „LifeSite News“

YouTube úplně odstranil kanál LifeSite News spojený s ochránci života. Ve vyhlášení novináři z největší pro-life webové stránky na světě zdůraznili, že “nejde o dočasný zákaz”, a všechny doteď zveřejněné videa z kanálu byly úplně odstraněny.
Čti víc: https://www.christianitas.sk/youtube-vypol-kanal-portalu-lifesitenews-vsetky-videa-su-zmazane/

———————————————————————————————————————————————–

Vimeo cenzuruje katolický kanál. Podpora manželství se považovala za projev nenávisti

Stránky Vimeo cenzuroval činnost katolického kanálu „Church Militant“ a odstranil z jejich účtu všechny dostupné videa. Názory propagující manželství se považovaly za nenávistné projevy. Redakce časopisu „Church Militant“ zdůrazňuje, že odstranění všech filmů z profilu je náboženskou diskriminací.

Čti víc:  https://pch24.pl/serwis-vimeo-cenzuruje-katolicki-kanal-promocje-malzenstwa-uznano-za-mowe-nienawisci/


Cenzura na YouTube. PCh24 blokovaný pro LGBT materiál

Případ se týká nezveřejněného filmu, „Jejich skutečné cíle“, internetové televize PCh24TV, který fungoval na platformě YouTube.

Ukázalo se, že předmětem cenzury byly materiály související s filmem, který zkoumá společensko-politické motivy činnosti LGBT organizácií. Nejdřive obdrželi varování, že obsah byl odstraněný “z důvodu porušení pravidel pro komunitu”. První vyhlášení naznačilo, že zatím nebude uplatněná žádná sankce. To je poprvé, žekže na Váš účet nebudou vztažené žádné sankce, – bylo řečeno v oznámení.

Správci platformy se však v průběhu několika okamžiků rozhodli změnit názor. Na kanále se oběvila drhá zpráva, tentokrát o blokování účtu na sedm dní. “Nemůžete týden nahrávat videa, zveřejňovat příspěvky ani zveřejňovat videa naživo”, píše se v zprávě. To je jedno ze třech upozornění. Podruhé se pokuta prodlužuje na 2 týdny. Třetí varování vymaže celý kanál.

Čti víc:  https://www.christianitas.sk/youtube-blokuje-kanal-pch24-kvoli-videu-o-lgbt/

https://www.piotrskarga.pl/youtube-blokuje-nasz-kanal–kolejna-proba-uciszenia-glosu-katolikow,15517,i.html