Hledaní nové planety pro lidstvo

V Knize Pravdy je poselství o hledání nové planety, na které by se mohli lidé usadit. Bůh Otec řekl: “Pak člověk, arogantní a plný svého pokřiveného pohledu na své schopnosti, bude zkoušet najít novou planetu, jako nový domov pro lidstvo, ačkoliv to není možné. Dar samotné půdy, na kterou jsem umístil lidstvo, se bude zdát nedostačující pro lidské potřeby.”

***

Bůh Otec: Zemětřesení udeří na vaše města
Pondělí, 31. března 2014 v 14:00

(…)

Až mu nebude stačit odebrat život, člověk záludně zaútočí na život duše tak, že vnese smrt do mého svatého Slova, jež rozdupe na kousíčky, dokud nebude jako drť pod jeho nohama. Pak člověk, arogantní a plný svého pokřiveného pohledu na své schopnosti, bude zkoušet najít novou planetu, jako nový domov pro lidstvo, ačkoliv to není možné. Dar samotné půdy, na kterou jsem umístil lidstvo, se bude zdát nedostačující pro lidské potřeby. A tak to bude pokračovat – tento pochod k sebezničení. Člověk bude původcem svého vlastního zániku. Plánovitě zničí vše, co je Mi svaté.

Dar života, který každé stvoření ode Mne dostalo, Mi bude člověkem ukraden bez nejmenších výčitek. Bude omlouvat každou část svého vražedného záměru prohlášením, že vzít život je dobrá věc. Smrt potratem je největší urážkou ze všech a Já varuji lidstvo, že spravedlnost vezmu do svých rukou, neboť už dále nedovolím, abyste Mě takto proklínali.

Zemětřesení udeří na vaše města a za každý národ, který schvaluje odebrání života, pocítíte probuzení mého hněvu, jak zasáhnu vaše ubohá a nenávistná srdce. Ti, kdo se budou snažit vzbudit lítost za taková provinění, budou ušetřeni, ale vězte, že žádný národ tomuto trestu neunikne.

(…)

Víc zde: https://www.knihapravdy.sk/zemetrasenia-zasiahnu-vase-mesta/

***

Toto poselství/proroctví se naplnilo v listopadu 2020, když vědci zveřejnili práci s názvem “Na některých exoplanetách může existovat větší pestrost života než na Zemi” Z víc než 4100 v současnosti známých exoplanet vědci vybrali 24 obyvatelných planet, které by se daly ještě lépe přizpůsobit životu než naše Země.

 

Víc zde:
https://www.astro.cz/clanky/exoplanety/na-nekterych-exoplanetach-muze-existovat-vetsi-pestrost-zivota-nez-na-zemi.html

Vědci z NASA objevili 20 planet, na kterých by mohl být život. Jedna z nich je jako “ledová Země”

Víc zde:
https://www.irozhlas.cz/veda-technologie/vesmir/nasa-hubbluv-teleskop-exoplaneta_1909120705_pj

***

Elon Musk, nejbohatší člověk na světě, plánuje vytvořit kolonii pro milión lidí na Marsu.

Víc zde:

https://www.czechcrunch.cz/2020/12/elon-musk-lidstvo-priblizuje-k-marsu-o-pristani-by-ale-nemelo-rozhodovat-jen-spacex-muze-totiz-ohrozit-tamni-zivot/

https://smartmania.cz/elon-musk-planuje-3-starty-raket-na-mars-denne-do-roku-2050-odleti-milion-lidi/

https://www.czechsight.cz/elon-musk-do-triceti-let-vyslu-na-mars/

https://zahranicni.ihned.cz/c1-58826360-spacex-podpori-osidleni-marsu-zajisti-prepravu

http://www.hybrid.cz/elon-musk-predstavil-plan-kolonizace-marsu-cestovani-dal-do-slunecni-soustavy