Potraty budou vynuceny všem národům

Poselství v Knize Pravy hovořío tom, že propotratový plán se rozšířuje po celém světě a uplatňuje se na všechny národy.

 

***

Hřích potratu je smrtelný hřích a ti za něj zodpovědní, budou hořet v pekelném ohni navěky

Středa, 1. května 2013 v 20:25

Má vroucně milovaná dcero, tento můj zásah, Beránka Božího, kterým odhaluji světu tato poselství, byl předpověděn.

Vy, kteří se řídíte Slovem Božím, musíte být v pokoji, neboť nechci, abyste se [Mi] vzdálili, protože vás miluji. Nesmíte mít nikdy obavu o mou lásku, i když vás hřích ode Mne odděluje. Otevírám oči všech, kteří chtějí vidět, a mé svaté Slovo zavře oči těm, kteří odmítají přijmout moji ruku. Podávám vám mou ruku, moje milované děti, abych vás odtáhl do bezpečí, daleko od supů, kteří touží pohltit vaše duše.

Ode dneška uslyšíte každý den mnohohlasý křik – požadující, abyste poslouchali. Představí vám ďábelské lži a argumenty, zahalené do medové sladkosti. Přesvědčováním, nekonečným přívalem argumentů vás přimějí vyslechnout zdůvodnění ve jménu humanitárních příčin – které tolerují hřích – nepřestanou, dokud nepřijmete, co vás chtějí přimět spolknout.

Potrat, vražda v očích Boha, bude vnucován všem národům jako znamení jejich vzdoru proti Všemohoucímu Otci, Bohu Nejvyššímu. Když omlouváte tuto krutou ohavnost, jste vinni strašným hříchem. Hřích potratu je smrtelný hřích a ti za něj zodpovědní, budou hořet v pekelném ohni navěky.

Vám, kteří odmítáte uznat, že jde o smrtelný omyl, zbývá málo času k zajištění spásy. Neboť až ten Velký den přijde, bez toho, že byste se odvrátili od tohoto krutého činu, nikdy neuvidíte Boží tvář.

Vražda je jedním z nejvážnějších činů vzdoru proti Bohu a bude trestána kastrací. Velké rozdělení v lidstvu začalo. Ti, kdo straní šelmě a tolerují vše, co vzdoruje Božímu Slovu, budou odděleni od svých bratrů a sester. Nepodceňujte mé varování. Přijetím potratu přijmete úmyslné zabití Božího dítěte. Nedokážete-li v duši nalézt výčitky svědomí, pak už Mě nikdy neuvidíte. Odvrhnu vás do pustiny.

Má láska a milosrdenství mohou být velké. Odpustím nejzčernalejší z duší, ale bez lítosti je můj soud konečný. Můj trest je věčný. Milujte Mě a Já vás budu opatrovat. Zničte život jiné lidské bytosti, stvořené z lásky mého Otce, a také i vy ztratíte svůj život.

Váš Ježíš

Víc poselství na toto téma: Hřích potratu v Knize Pravdy

***

 

Toto proroctví se nyní naplňuje v mnohých zemích. V prosinci 2020 argentinský senát odhlasoval právno na umělé přerušení těhotenství napožádání až do 14. týdne těhotenství. V Jižní Korji má být zákaz potratů zrušen do konce roku 2020. V březnu 2020 Nový Zéland zavedl umělé přerušení těhotenství na požádání až do 20. týdne těhotenství a dokonce až do úplněho konce těhotenství, například když má dítě Downův syndrom. V březná 2018 byly na Cypru legalizováno umělé přerušení těhotenství na základě žádosti do 12. týdne těhotenství. V roce 2019 se v Severním Irsku rozšířilo právo na potrat.

https://svet.sme.sk/c/22553410/argentinsky-parlament-schvalil-legalizaciu-interrupcii-na-rade-je-senat.html

https://refresher.sk/64646-Juzna-Korea-povoli-do-konca-roku-2020-potraty-Ludia-v-uliciach-oslavuju-aj-protestuju

https://www.katolickenoviny.sk/spravodajstvo/category/zahranicne/article/novy-zeland-zrusil-pravo-na-zivot-nenarodenym.xhtml

https://deon.pl/kosciol/cypr-gruntownie-zmienia-prawo-aborcyjne-od-teraz-mozna-przerwac-ciaze-bez-podania-przyczyny,473774

https://dennikn.sk/1626635/severne-irsko-zrusilo-158-rocny-zakaz-potratov-a-uzakonilo-manzelstva-homosexualov/

***

V jednom poselství z roku 2013 Panna Maria řekla, že potraty se budou považovat za řešení všech druhů problémů a budou povoleny až do dne narození“.

Víc: https://www.knihapravdy.cz/panna-maria-antikrist-ihned-po-svem-vystoupeni-prohlasi-ze-je-zbozny-krestan/

 

Toto poselství se též vyplnilo v lednu 2019. V americkém státě New York byl zavedený nový zákon o umělém přerušení těhotenství, který umožňuje ukončit těhotenství v poslední fázi. Státní úředníci na oslavu nového zákona zvýraznili růžovou barvou památky ve městě.

Víc: https://kauzy-svetske-nabozenske.webnode.sk/l/ked-vladnu-psychopati-stat-new-york-zavadza-potraty-pocas-celeho-trvania-tehotenstva-az-do-momentu-porodu

***

V poselstvích se opakují výzvy na zastavení umělého těhotenství a na boj proti zákonu, který umělé přerušení těhotenství povoluje.

Víc: https://www.knihapravdy.cz/vyzva-k-zastaveni-vrazdeni-potraty/

Víc: https://www.knihapravdy.cz/panna-maria-musite-bojovat-proti-kazdemu-zakonu-a-kazdemu-zduvodneni-podporujicimu-potraty/

Poselství ohlašují přísný trest krajinám, které legalizují potraty.

Víc: https://www.knihapravdy.cz/buh-otec-ma-ruka-dopadne-s-velkou-silou-na-narody-ktere-legalizuji-potraty/

Víc: https://www.knihapravdy.cz/je-to-hrich-potratu-jenz-privodi-pad-mnoha-narodu-ktere-budou-kvuli-nemu-prisne-potrestany/

Víc: https://www.knihapravdy.cz/panna-maria-vsichni-kteri-prosazuji-potraty-a-jsou-odpovedni-za-jejich-zavadeni-jsou-vinni-smrtelnym-hrichem/