Speciální formy identifikace

Poselství o zvláštní formě identifikace, která bude propustkou na cestování a volný pohyb po celém světě.

***

Úryvky poselství o speciální formě identifikace

Náhlé změny v globální situaci, které se až dosud zdály jako nevýznamné nepokoje, přerostou do skutečných válek. Války povedou k nedostatku potravin. Demokracie bude rychle na ústupu a vyvstanou zlověstné diktatury. Ale tyto diktatury budou velmi obezřetné s ohledem na to, jak budou vnímány. Přijdou jako zprostředkovatelé míru a “zachránci”. Jako protihodnotu za to, že vám nakrmí ústa, budou mít pod kontrolou vaše vlastnictví, které pak bude patřit jim. Budete si muset vyžádat povolení, abyste nasytili svoje rodiny. Abyste mohli cestovat, budete potřebovat speciální formu identifikace a bude od vás požadováno, abyste přijali značku – značku šelmy. Utečte, moje děti. Schovejte se. Neboť to není ještě všechno. Budou vám diktovat, jak se máte modlit, protože to není Bůh, k němuž se obracejí. Ti jsou, děti moje, armádou Satana, která vám chce ukrást vaše duše..

(čtvrtek 3. března 2011, 23:00 hod.)

***

Následující zprávy z informačních portálů ukazují, že se podnikají kroky k zavedení digitálního certifikátu o očkování. Je známo, že po zavedení do oběhu už nezmizí, i když současná pandemie skončí.

(Photo by Filippo MONTEFORTE / AFP)

Parlament urychluje postup příjímání digitálního certifikátu

Certifikát o očkování COVID-19 musí ulehčit cestování. Podle poslanců by držitelé certifikátu EU pro covid-19 neměli podléhat dalším cestovním omezením, jako je karanténa, samo-izolace nebo testování. Parlament se rovněž zasazuje o to, aby členské státy zajistily univerzální, dostupné, včasné a bezplatné testování na přítomnost covid-19, aby se zabránilo diskriminaci cestujících na základě jejich finančních možností či zda podstoupili očkování.

http://www.akcr.cz/txt/poslanci-certifikat-eu-pro-covid-19-musi-ulehcit-volny-pohyb-bez-diskriminace

***

Digitálne zelený certifkát – pro koho a jak bude fungovat

Evropská komise dnes předložila návrh na vytvoření digitálního zeleného certifikátu s cílem usnadnit během pandemie COVID-19 bezpečný volný pohyb uvnitř EU. Digitální zelený certifikát bude dokladem o tom, že osoba byla očkována proti onemocnění COVID-19, obdržela negativní výsledek testu nebo že se z onemocnění COVID-19 uzdravila.

https://ec.europa.eu/czech-republic/news/210317_digital_green_certificate_cs
https://ec.europa.eu/info/live-work-travel-eu/coronavirus-response/safe-covid-19-vaccines-europeans/covid-19-digital-green-certificates_cs

***

Pentagon vyvíjí podkožní čip, který detekuje koronavirus

Výzkumníci na ministerstvu obrany USA vyvinuli speciální mikročip, který se implantuje pod kůži a rozpozná, pokud se člověk nakazil koronavirem. A to ještě předtím, než by mohl infikovat někoho dalšího. Za projektem stojí agentura DARPA, která se už od studené války zabývá výzkumem podobných technologií. Pentagon nyní vyrukoval s podkožním mikročipem, který u pacienta odhalí covid ještě dříve, než nákazu rozšíří. O vynálezu mluvil v pořadu 60 Minutes na stanici CBS jeden z výzkumníků agentury DARPA Matt Hepburn.

Mikročipy pod kůží odhalí covid, tvrdí Pentagon. Vynález vyvolává konspirační teorie