svědectví

Vybraná svědectví o Pečeti Živého Boha

VNUCI ZACHRÁnění při vážných autonehodách
(KANSAS CITY, STÁT MISSOURI, USA)

Pečeť Živého Boha jsem dala všem svým dětem a vnukům. Jeden z mých vnuků byl pokřtěný jako katolík, ale stal se luteránem. Jednu z Pečetí umístil do auta svého otce, protože hodně jezdil. Před několika lety byl jeho bratr doma na jarní prázdniny a jel s autem svého otce do města. Po cestě domů předjížděl auto na mostě nedaleko jejich domu. Auto narazilo z jedné strany do mostu a převrátilo se a znovu narazilo do mostu.
Auto bylo úplně zničené, můj vnuk navíc nebyl připoutaný. Zázrakem se mu nic nestalo, neměl ani jeden škrábanec, i přestože bylo auto úplně sešrotované, vypadalo jako zmačkaná plechovka od minerálky. Minulou zimu jiného roku se vnuk, který umístil Pečeť do auta svého otce vracel domů a po návštěvě u nás. Zapnul bezpečnostní pás u řidiče do spony středního sedadla u spolujezdce. Vnuk se v autě většinou nepoutal a pás zapnul ke spolujezdci, kvůli výstražnému pípání, které upozorňuje, na nepřipoutání.
Když se dostal na dálnici, náhle pocítil vnitřní nutkání, připoutat se bezpečnostním pásem. Byla to pro něho výzva, protože pás byl za ním vytáhnutý. Po několika sekundách, když se mu podařilo zapnout si bezpečnostní pás narazil do jelena. Přední část jeho auta byla úplně zničená. Okamžitě nám telefonoval, abychom pro něho přijeli, první slova, která nám pověděl, byla: „Babičko, Ježíš Kristus mi zachránil život. Ve svém autě mám Pečeť Živého Boha a Ježíš Kristus mi zachránil život!“

Domy a lidé zachráněni před velkým tajfůnem na filipínách

V říjnu (2013), když se přes Filipíny přehnal velký tajfun Haiyan (Yolanda), byl zasažen i můj domov. Statisíce domů byly zcela zničeny, další přišly o střechy nebo na nich vznikly jiné obrovské škody. Vítr foukal až rychlostí 300 km za hodinu. Když jsme se vrátili, viděli jsme, jak je náš domov ušetřen, a také domy mé sestry a mého bratra byly zachráněny díky modlitbě, a především kvůli posvěcené pečeti Živého Boha, které jsme dostali od našich bratří a sester z modlitebních skupin “Ježíš lidstvu” v provincii Cebu. Hlásali tam Božská poselství daná Marii Božího Milosrdenství a o pravdách Katolické víry, jako je např. Růženec, Korunka Božího milosrdenství, Sv. zpověď atd. Do tohoto domu přicházím pouze jednou ročně na dovolenou. Přešly týdny, kdy jsem je mohl znovu zkontaktovat po ničivém tajfunu, kvůli poškození telekomunikační infrastruktury způsobené tímto tajfunem. Když jsem mluvil se svou sestrou, řekla mi: “Ukázalo se, že Pečeť je velmi silná a Bůh zachránil domy těch, kteří ji dostali.”
Řekla také, že si všimli, že domy každého, kdo přijal Pečeť, utrpěly v porovnání se zbytkem jiných jen minimální škody. Lidé, kteří prošli kolem našeho domu (kvůli suti byly všechny cesty v okolí pro auta neprůjezdné), řekli: “Podívej, jejich domy vypadají, kdyby zde nebyl tajfun.” Ale všude kolem byly všechny stromy, keře, a dokonce i trávníky natolik vyrvány, že byly zcela zničeny. Největším zázrakem byl dům mé sestry. Kokosové palmy kolem jejího domu se zhroutily ne na její dům ale v protisměru větru. Vždy o tom mluvím, když rozdávám lidem Pečeť Živého Boha. Skutečně, buď chvála Bohu!
MUŽ ByL Zachráněný před útokem a nárazem (Polsko)
Vracel jsem se sám uprostřed noci z modlitební vigilie před svátkem Neposkvrněné Panny Marie. Nebylo to tak dávno, co jsem dostal a modlil se Pečeť Živého Boha. Tato vigilie byla pro mě časem zvláštní modlitby, obětoval jsem celou svou rodinu Matce Boží, předal jsem jí všechny mé záležitosti a den před tímto svátkem jsem se postil o chlebu a vodě. Když jsem se najednou ocitl sám na ulici, všiml jsem si přede mnou chlapa, který se zdál být velmi neklidný, podivný a hodně mě znepokojoval. Jakmile kolem mě prošel, mírně mě popíchl, jako by něco chtěl, jako by mě chtěl oslovit, takže jsem se spontánně otočil směrem k němu. Jen co jsem otočil hlavu, už mě velkou silou švihl a udeřil mě pravým hákem přímo do obličeje. Bylo to takové hodně neobvyklé, jeho pěst sklouzla po mé tváři a nic mi neudělala, zatímco jeho švih byl silný a velkou silou zasáhl svůj cíl přímo ve středu mé tváře. Jediné, co se mi stalo, byla slabá bolest zubů a líc na dalších několik minut, která však rychle prošla – zatímco jsem měl mít rozbitou tvář. Okamžitě jsem myslel na ochranu, kterou poskytuje Pečeť Živého Boha, a že díky ní se mi nic nestalo. Zlý nemá rád náš půst, modlitby a zuří, je plný agrese, jak jen může.

Silné předávkování léky na spaní (Polsko)

Jeden můj přítel, který měl psychické problémy – přijal ode mě Pečeť Živého Boha, hledal pomoc všude. Modlil se jí každý den, nosil ji stále s sebou, přijímal ji srdcem. Bohužel, jeho emoční poruchy a další psychické problémy ho dovedly k pokusu o sebevraždu. Když se chtěl zabít, vyhodil napřed obrázek s Pečetí, ale protože už ji předtím přijal do srdce, tak milost Pečetě konala stále. Aby svůj život ukončil bezbolestně, užil večer záměrně velké množství prášků na spaní. Normálně by něco takového mělo za následek smrt. Když se ráno překvapivě zbudil, odpočinutý a v dobré náladě, měl jen mírnou bolest v žaludku a lehce si odkrkl. Milost Pečetě Živého Boha ho provázela – od okamžiku, kdy jí vědomě přijal a modlil se jí a to i při atacích jeho duševní poruchy a i při pokusu o sebevraždu.